Zagraniczni  Znaleziono 6 produktów.

Podkategorie

 • Ciara Flood

  Ciara Flood - autorka i ilustratorka książki "Jak dobrze mieć sąsiadów" - wzruszającej historii o mrukliwym Misiu, któremu błogi spokój nagle zakłócają nowi sąsiedzi. Więcej niż słowa mówią tu wspaniałe ilustracje. Niedźwiedź początkowo nie może się opędzić od „tych nieznośnych królików”, z czasem okazuje się, że szczere, przyjazne gesty ze strony sąsiadów mogą zmiękczyć każde serce, nawet najbardziej burkliwe. Ciara Flood pracuje jako grafik i ilustrator w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

 • Charlotte Habersack

  Charlotte Habersack – niemiecka pisarka, autorka książek dla dzieci, w tym wydawanej przez Debit serii o Pippi Pepperkorn. Seria cieszy się ogromną popularnością, a Pippi to niezwykle barwna postać; odkrywca, wynalazca, a nawet weterynarz z głową pełną szalonych pomysłów. Charlotte Habersack pisze także scenariusze filmowe i telewizyjne. Mieszka w Monachium z mężem i dwójką dzieci.

 • Chris Higgins

  Chris Higgins - autorka książek dla dzieci i młodzieży, w tym popularnej i lubianej serii o rodzinie Wiśniewskich. Przez wiele lat uczyła języka angielskiego i dramatu, pracowała także teatrze. Obecnej zajmuje się wyłącznie pisarstwem. Chris Higgins wychowywała się w wielodzietnej rodzinie, jest najmłodsza spośród czwórki rodzeństwa, sama ma cztery córki. Uwielbia podróżować. Mieszka w Kornwalii.

 • Marko Kitti

  Marko Kitti – autor i ilustrator książek dla dzieci. Najbardziej znany z serii książek o uwielbianym przez dzieci Leszku Peszku. Książka przetłumaczona została na wiele języków. Leszek Peszek to faktycznie pechowiec, ale i wielki szczęściarz w jednej osobie, którego przygody opisane są w barwny sposób, z dużą dozą poczucia humoru. Marko Kitti urodził się i wychował w Finlandii, obecnie mieszka w Eastbourne w Anglii z żoną, przyrodnią córką i dwoma – jak mówi – złośliwymi kotami.

 • Andrea Schutze

  Andrea Schutze – autorka książek dla dzieci, w tym; „Mija i Lino. Chcę mieć pieska” oraz „Tosia i Tofik. Chcę mieć kotka”. Książeczki cieszą się ogromną popularnością i są skarbnicą wiedzy dla wszystkich, którzy kochają koty i psy.
  Niezbędnik dla tych, którzy chcą się dobrze przygotować na przyjęcie do rodziny pupila. Andrea Schütze zakochała się w czytaniu książek jako dziecko, a od czytania do pisania był tylko krok. Zaczęła tworzyć książki dla dzieci, co robi do tej pory. Skończyła psychologię. Jest także…krawcową, ma nawet dyplom czeladnika. Mieszka z rodziną na południu Niemiec.

 • Jennifer Stokes

  Jennifer Stokes - od 20 lat redaguje książki dla dzieci. W końcu postanowiła napisać własną i tak powstała niezwykła książka "Jak pies z kotem. Jak kot z psem". To przewrotna książka, bo aby poznać całą historię należy odwrócić książkę i zacząć ją czytać... z drugiej strony! To historia dylematów małego mopsika, który wciąż ma na pieńku z psem z sąsiedztwa, a w dodatku jest zakochany w kotce! Te same wydarzenia przedstawia... kotka, która najchętniej pozbyłaby się mopsa z domu. Dwie wersje różnią się od siebie jak pies od kota.

  Jennifer Stokes mieszka w Toronto z mężem, trójką dzieci i ekscentrycznym czarno-białym kotem o imieniu Moo.

 • Dave Whamond

  Dave Whamond - autor i ilustrator książek dla dzieci, w tym "Jak pies z kotem.

  Jak kot z psem". Jest również autorem komiksów o nazwie Reality Check, które publikowane są w gazetach Ameryki Północnej. Mieszka w Calgary w Kanadzie.

Wyświetla 1 - 6 z 6
Wyświetla 1 - 6 z 6