6-9 lat  Znaleziono 146 produktów.

Podkategorie

 • Ignacy i Mela na...
 • Ignaś Ziółko gotuje.

  Seria „Ignaś Ziółko gotuje” powstała z myślą o małych kuchareczkach i kuchcikach. To pomoc w układaniu jadłospisów dla niejadków i łakomczuchów, przygotowanie do wspólnego rodzinnego gotowania i rozmów o zdrowym odżywaniu. Każda książeczka zawiera opowiastkę o przygodach Ignasia i Kminka, kulinarne porady i ciekawostki oraz przepisy uwzględniające potrzeby dzieci uczulonych na gluten.

 • Inspektor Rudi i Chin...
 • Czytamy bez mamy. I...

  Nic tak nie rozwija wyobraźni jak czytanie, co jest niezwykle ważne zwłaszcza we współczesnym świecie, zdominowanym przez najnowsze osiągnięcia technologiczne. Już od najmłodszych lat warto zadbać u dzieci o rozszerzanie zasobu słownictwa, rozbudzanie kreatywności i pogłębianie wiedzy.

  Książeczki z pierwszego poziomu serii są idealne dla dzieci w wieku 6-8 lat, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem. Pełne humoru perypetie pomysłowych bohaterów w połączeniu z dowcipnymi ilustracjami sprawiają, że mały Czytelnik z uśmiechem na ustach wkracza w świat słowa pisanego.

  Dla dzieci, które zaczynają czytać.

 • Klasa 1b

  Miła pani wychowawczyni i grupa pierwszoklasistów, którzy mają swoje kłopoty, zmartwienia, ciekawe pomysły i… pierwsze, nieśmiałe sympatie. Historie opowiadane w tej serii młodym czytelnikom na pewno wydadzą się znajome. Przeprowadzka i zmiana szkoły, noszenie okularów, klasowy występ, złamanie nogi, poszukiwanie przyjaciela… Bohaterem każdego tomiku jest inny uczeń czy uczennica, każdy więc znajdzie tu ulubioną postać, której może kibicować. A najwięcej emocji zapewni samodzielne czytanie!

 • Książka pełna zabawy
 • Kura Adela

  Kura Adela to seria książek dla dzieci, które w różnym stopniu opanowały znajomość liter i technikę czytania. Każdy tytuł składa się z trzech bogato ilustrowanych opowiastek oraz trzech rozkładówek prezentujących trzy tytułowe litery. Na każdej stronie znajdują się kolorowe wyrazy zawierające wybraną literę. Pozwala to z łatwością ją odszukać, zapamiętać jej wygląd i skojarzyć z odpowiednią głoską.

  Każdą książkę uzupełniają dwa zeszyty ćwiczeń: czerwony – dla dzieci, które dopiero poznają kolejne litery, oraz niebieski – dla młodych czytelników znających już graficzne obrazy głosek. Zeszyty zawierają między innymi ćwiczenia grafomotoryczne, zadania matematyczne, rebusy, szyfrowanki, kolorowanki i krzyżówki.

  Książki razem z zeszytami mogą stać się bazą do projektowania domowych i szkolnych warsztatów dla dzieci na pierwszym etapie edukacji.

 • Martusia

  Martusia od lat jest dobrą znajomą małych czytelniczek, którym łatwo zidentyfikować się z tą ujmującą koleżeńskością osóbką. Tym bardziej więc miło będzie dziewczynkom przypomnieć sobie przeżycia Martusi i własnoręcznie uzupełnić je obrazkami wklejanymi w tekst na zasadzie prostego rebusu. Tym razem bohaterka zajmuje się powierzonym jej opiece dzidziusiem oraz urządza sobie wakacyjne ognisko i biwak pod sosną. 

 • Starodruki pełne tajemnic
na stronę
Wyświetla 1 - 8 z 146
Wyświetla 1 - 8 z 146