9-12 lat  Znaleziono 84 produktów.

Podkategorie

 • Leszek Peszek

  Jedenastoletni Leszek Peszek to największy pechowiec w całym Puffington Hill. Ksywka pasuje do niego w każdym calu. Czasem jednak bywa też największym szczęściarzem – to zależy... Wszystko, do czego się weźmie, kończy się cudowną katastrofą, ale jednego możecie być pewni: nuda wam przy nim nie grozi.

 • Pippi Pepperkorn
 • Wiśniewscy

  Pełna ciepła i humoru seria opowiadająca perypetie sympatycznej rodzinki Wiśniewskich, trzymające w napięciu aż do ostatniej strony. Matylda, główna bohaterka, ma głowę pełną zmartwień: dlaczego mamusia była u lekarza? Czy zasiane w ogródku nasionka wykiełkują? Jak przygotować gwiazdkowe prezenty czy urodzinową niespodziankę, nie mając grosza przy duszy? Gdzie pomieścić rozrastającą się rodzinę? Pomysłowa gromadka wychodzi cało z każdej opresji dzięki wsparciu kochających rodziców, dziadków i wujka Wezuwiusza.

 • Zosia i Gosia

  Jedna za dwie, dwie za jedną! – tak brzmi uroczyste hasło Zosi i Gosi, sióstr bliźniaczek, a zarazem najlepszych przyjaciółek. Są podobne do siebie jak dwie krople wody, a jednak różni je tak wiele! Zosia marzy o karierze musicalowej artystki, ale jest bardzo nieśmiała i do tego strasznie boi się psów. Gosia natomiast z entuzjazmem rzuca się w każdą przygodę, Czy rodzice zgodzą się, by Gosia zatrzymała psa Rzepa? Czy Zosia poradzi sobie z tremą i uda się jej zostać gwiazdą musicali? Dlaczego wymarzone wakacje w Hiszpanii nie doszły do skutku? Doskonałym dopełnieniem ekscytujących opowieści są dowcipne ilustracje oraz strony z tajemnej Księgi Listów, w której siostry dzielą się najskrytszymi uczuciami. 

 • Mały mistrz kuchni

  Sprawdźcie sami, gotowanie nie jest trudne. Z naszą książką, która zawiera przepisy dla początkujących kucharzy, z pewnością się o tym przekonacie. A więc do dzieła - smaczne tosty, nadziewane pomidory, mini hamburgery no i to, co dzieci lubią najbardziej - słodkie smakołyki - czekają na was! Każdy przepis, pokazany jest krok po kroku i opatrzony przejrzystymi ilustracjami, dzięki którym w kuchni można eksperymentować, a przy okazji świetnie się bawić. Młodzi mistrzowie kuchni - gotujemy!

 • Wspaniałe wynalazki
 • Czytamy bez mamy. II...

  Nic tak nie rozwija wyobraźni jak czytanie, co jest niezwykle ważne zwłaszcza we współczesnym świecie, zdominowanym przez najnowsze osiągnięcia technologiczne. Już od najmłodszych lat warto zadbać u dzieci o rozszerzanie zasobu słownictwa, rozbudzanie kreatywności i pogłębianie wiedzy.

  Z myślą o nieco starszych sympatykach książeczek, dzieciach w wieku 9–11 lat, powstały publikacje z drugiego poziomu serii. Pięknie ilustrowane historie, opowiadające o przygodach zaradnych rówieśników z różnych zakątków świata, powodują, że nie sposób oderwać się od fascynującej lektury.

  Dla dzieci, które już samodzielnie czytają.

na stronę
Wyświetla 1 - 8 z 84
Wyświetla 1 - 8 z 84