3-6 lat  Znaleziono 235 produktów.

Podkategorie

 • Franklin

  Zielony żółwik, znany między innymi z filmów animowanych i seriali telewizyjnych, towarzyszy już kilku pokoleniom małych czytelników. W szkolnych i domowych perypetiach Franklina, jego relacjach z kolegami, rodzicami i siostrzyczką każdy kilkulatek odnajdzie własne rozterki i kłopoty, a co najważniejsze – dowie się, jak może sobie z nimi poradzić. To najważniejsza zaleta tych pełnych ciepła, doskonale czytających się na głos książeczek.

 • Franklin i przyjaciele

  Należące do tej serii tytuły powstają w oparciu o nowe odcinki filmowe przygód żółwia Franklina. Cechą wyróżniającą tę serię jest zupełnie nowa szata graficzna. Znani bohaterowie pojawiają się na nowoczesnych, trójwymiarowych ilustracjach wykonanych techniką komputerową. Same historyjki zachowują nadal lubiany przez dzieci klimat i ceniony przez dorosłych walor edukacyjny.

 • Misia Marysia

  Misia Marysia, rezolutna kilkuletnia dziewczynka, ma takie same przeżycia jak każde dziecko w jej wieku. Musi pożegnać pieluszkę, idzie do przedszkola, urządza urodziny, boi się ciemności, nie może się doczekać przyjścia na świat braciszka, złości się z byle powodu... Oczywiście, każda historyjka kończy się dobrze, problemy zostają rozwiązane, a dobre pomysły misi Marysi i jej rodziców sprawdzają się w praktyce. Maluchy razem z nią przeżywają wielkie radości i wzruszenia, uczą się nowych słówek i wyrażania własnych myśli, dorośli zaś, podpatrując mamę i tatę Koala, dowiadują się, jak mądrze pomóc maluchowi.

  Produkt wyróżniony:

        

 • Lena

  Tytułowa bohaterka serii w wieku pięciu lat przestaje być jedynaczką i odtąd jej życie nigdy nie będzie już takie samo. Choć tylko ona w rodzinie potrafi stanąć na głowie, rodzice przewrócą jej mały świat do góry nogami. Na szczęście dziewczynka nie pozwoli, by z powodu braciszka zupełnie zwariowali ani by wychowali go na… gąsiora. Każda z jej codziennych przygód i każdy niecodzienny komentarz wywołują uśmiech i niejedną refleksję zarówno u młodych, jak i starszych czytelników.

 • To, co najbardziej...

  Seria książek o charakterze wychowawczym dostosowanych do psychologicznego rozwoju dziecka ukazująca świat z perspektywy malucha – w tym przypadku sympatycznego królika. Każda książka składa się z prostej i przystępnej opowieści przeznaczonej dla dziecka i pomagającej mu odnaleźć się w codziennej sytuacji oraz części skierowanej do rodziców i opiekunów z praktycznymi poradami i wyjaśnieniami.

  Książki ukazały się w 20 językach na całym świecie!

  Produkt wyróżniony:

 • Kocham cię

  „Miłość to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.”

  – Albert Schweitzer

 • Szukaj, baw się, znajduj!
 • Książeczki dźwiękowe
 • Złóż i baw się

  Oto gratka dla zapalonego małego konstruktora. Cztery książki, a w każdej z nich części dwóch maszyn (ciężarówki, koparki, samolotu, parowozu) do samodzielnego złożenia oraz dwie ciekawe historyjki inspirujące do wspaniałej zabawy. Zawarte w książkach elementy wystarczy wycisnąć z kartonikowych arkusików, pozaginać i poskładać według łatwych wskazówek. Nie potrzeba kleju ani nożyczek, jest to zatem nieoceniona propozycja dla tych, którzy nie lubią bałaganu.

 • Młody konstruktor
na stronę
Wyświetla 1 - 8 z 235
Wyświetla 1 - 8 z 235