0-3 lata  Znaleziono 15 produktów.

Podkategorie

  • Książeczki kąpielowe

    Seria niewielkich, bardzo lekkich i miłych w dotyku książeczek kąpielowych wyposażonych w grzechotki. Znajdziemy w nich króciutkie historyjki, sympatycznych zwierzęcych bohaterów i wyraźne, bardzo kolorowe ilustracje, które koncentrują uwagę dziecka. Wesołe sylwetki zwierząt pomagają w poznawaniu i wypowiadaniu pierwszych słów, a grzechotki prowokują do śmiechu i zabawy.

    Instytut-Matki-i-Dziecka-SMALL.jpgKsiążeczki wykonano z bezpiecznego, miękkiego tworzywa, są trwałe i przyjazne dla małych rączek i buzi, dzięki czemu można bez obaw dać je maleństwu do zabawy zarówno w kąpieli, jak i w łóżeczku. Doskonale wspomagają rozwój koordynacji ruchowej malutkich rączek.

    Wszystkie książeczki kąpielowe Wydawnictwa DEBIT posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

  • Bystre oczka

    Piękne, intensywne kolory, proste wzory i duże nieskomplikowane obrazki o wyraźnych konturach. Zostały opracowane przez specjalistów zajmujących się rozwijaniem percepcji wzrokowej małych dzieci. Książeczki z serii Bystre oczka podążają za potrzebami dzieci. Ilustracje wzbudzą zainteresowanie już u 3-miesięcznych dzieci. Nieco starsze będą odkrywały „ukryte” we wzorach zwierzątka oraz przedmioty z najbliższego otoczenia. Rodzice z pewnością znajdą w tej książeczce wiele możliwości wspólnej zabawy z maluszkiem. Poczynając od zabaw w poszukiwanie kolorów czy kształtów, a kończąc na rozpoznawaniu i nazywaniu zwierzątek czy wskazywaniu szczegółów.

na stronę
Wyświetla 1 - 8 z 15
Wyświetla 1 - 8 z 15