8. Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży DOBRE STRONY

Zapraszamy na 8. Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży DOBRE STRONY we Wrocławiu. Od 26 do 28 maja czekamy na Was na stoisku nr 13 w Przejściu Garncarskim i Przejściu Żelaźniczym (Rynek).

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Żółwia z Franklinem w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym

23 maja, w Międzynarodowym Dniu Żółwia, w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym zaplanowano sporo wydarzeń. Tego dnia pochodzący z gorących i jałowych obszarów Sahelu, a dziś zamieszkujący śląskie ZOO żółw pustynny przyjmie imię Franklin.

Czytaj więcej

Joanna Krzyżanek z wizytą na Śląsku

Autorka cieszących się wielką popularnością książeczek o gotowaniu dla dzieci odwiedziła Śląsk. Za nami warsztaty literacko-kulinarne inspirowane jej nową książkową serią „Ignaś Ziółko gotuje”, które odbyły się w moodro bistro & cafe w Muzeum Śląskim w Katowicach.

Czytaj więcej

8. Warszawskie Targi Książki

Zapraszamy na 8. Warszawskie Targi Książki (18-21 maja). Na naszym stoisku nr 64/C czekają na Was atrakcyjne rabaty. Będzie można również zdobyć autografy naszych autorów...

Czytaj więcej

Gotuj z Ignasiem Ziółko - warsztaty z Joanną Krzyżanek

Ignaś Ziółko to bohater naszej nowej książkowej serii dla dzieci "Ignaś Ziółko gotuje" autorstwa Joanny Krzyżanek. Pierwsza część - Przygoda w młynie - ukazała się przed miesiącem. Autorka w przyszłym tygodniu - 12 i 13 maja - odwiedzi Śląsk.

Czytaj więcej
Showing 1 to 5 of 36 (1 Pages)