Oświadczenie Polskiej Izby Książki w sprawie dyskusji na temat ustawy o jednolitej cenie książki

Oświadczenie.W związku z rozpowszechnianą w mediach informacją, że po wejściu w życie ustawy o jednolitej cenie książki sklepy internetowe nie będą mogły dawać rabatów, a czytelnicy z tego tytułu stracą miliony złotych Polska Izba Książki oświadcza, że ta informacja jest całkowicie nieprawdziwa.

Czytaj więcej

W poszukiwaniu starego dokumentu - zabawa w detektywa

8 kwietnia, Poznań. Salon Empik w Starym Browarze. Zapraszamy na wspaniałą przygodę - zabawę w detektywa z autorką książek dla dzieci, Zofią Staniszewską „W poszukiwaniu starego dokumentu”. Gra oparta jest na najnowszej książce Zofii Staniszewskiej „Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka biblioteki”. Biorące z zabawie dzieci szukać będą starego, cennego dokumentu o znaczeniu historycznym.

Czytaj więcej

Franklinomania opanowała całą Polskę!

Wczoraj obchodziliśmy wyjątkowe święto – Dzień Czytania z Franklinem. W wielu domach, szkołach i przedszkolach na samym czytaniu się nie skończyło. Dostaliśmy od Was mnóstwo zdjęć, na których widać jak świętujecie otoczeni franklinowymi kolorowankami, wyklejankami i łamigłówkami.

Czytaj więcej

Franklin w Przedszkolu nr 34 w Katowicach

Wyjątkowe spotkanie z wyjątkowymi dziećmi Wtorek był dla wszystkich przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 34 im. Jasia i Małgosi w Katowicach dniem pełnym wrażeń. Dlaczego?

Czytaj więcej

Rozstrzygnięcie konkursu ZoomArt

Sukces! Jesteśmy na podium!Spieszymy z informacją, że kalendarz naszego wydawnictwa na rok 2016 zajął zaszczytne drugie miejsce w prestiżowym konkursie ZoomArt!

Czytaj więcej
Showing 1 to 5 of 26 (1 Pages)